Ścieżka w ogrodzie

Jak stworzyć idealny taras?
Styczeń 15, 2018
Jaki kamień naturalny na obudowę kominka?
Luty 13, 2018

Projektowanie ogrodu nie jest proste, dlatego warto wynająć doświadczonego profesjonalistę, który zaprojektuje niepowtarzalny ogród. Szczególnie, jeżeli chodzi o dobór materiałów

Kamienne ścieżki w ogrodzie

Piękna zieleń połączona z kolorami kwiatów i eleganckim ogrodzeniem, niewątpliwie uzupełnia krajobraz za oknem. Ogród często jest urozmaicany i dekorowany różnymi detalami. W ostatnich czasach bardzo popularne są kamienne ścieżki, które doskonale się prezentują. Dodatkowo nikt nie zaprzeczy, że ścieżka należy do elementów funkcjonalnych w ogrodzie.

Postaw na piaskowiec!

Kamień piaskowca jest rozwiązaniem bardzo często stosowanym w ogrodach, ponieważ doskonale wygląda a przy okazji jest trwałym i odpornym materiałem.

Do atutów takiego rozwiązania należy możliwość stworzenia dowolnych układów. Ułożenie pojedynczych kamieni o różnych kształtach, w większych odstępach, albo położenie równej ścieżki z płyt piaskowca, inwencja twórcza należy do Was!

Decydując się na pojedyncze kamienie nie można zapomnieć o wielkości kamieni oraz ich fakturze. Ścieżka powinna mieć na tyle duże i równe kamienie, żeby każdy mógł swobodnie postawić stopę.

Trwałość ścieżki zależy od jakości kamienia!

Różna kolorystyka oraz obróbka kamienia na życzenie klienta, pozwala na stworzenie ścieżki spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Komentarze są wyłączone.