Nowoczesny ogród

Naturalność w Twoim domu
Grudzień 11, 2017

W dzisiejszych czasach wiele się mówi o nowoczesnym ogrodzie, który posiada ciekawą aranżację. Wykorzystanie naturalnego kamienia, który rzuca się w oczy  jest strzałem w dziesiątkę. Dzikówka zwana inaczej nieprzetworzonym kamieniem może mieć różny kolor, rozmiar czy fakturę, która może nadać niesamowity wygląd przestrzeni.

Płyty z piaskowca w ogrodzie

Naturalne płyty z piaskowca idealnie prezentują się w ogrodzie jak również na podjeździe. Są one wyjątkowo trwałe i eleganckie, jednak powszechnie istnieje przekonanie o ich sporej cenie, dlatego mało kto się na nie decyduje.

W ogrodzie możemy wykorzystać kamień naturalny na wiele sposobów. Najbardziej popularne i za razem świetnie prezentujące się są ścieżki ogrodowe. Innym sposobem, jest wykorzystanie kamienia na skalniaki, różnego rodzaju fontanny czy murki dekoracyjne. Naturalne płyty z piaskowca na chwilę obecną królują w nowościach ogrodniczych. Projektanci ogrodów mają bardzo wiele pomysłów na wykorzystanie tego surowca i zaskakują coraz nowszymi sposobami na jego zastosowanie.

Dodaj komentarz