Modne elewacje

Naturalność w Twoim domu
Grudzień 11, 2017
Wszystkiego najlepszego
Grudzień 22, 2017

W polskim budownictwie istnieje monotonia, jeżeli chodzi o wygląd wizualny elewacji. W nowoczesnych projektach domów architekci szukają nowych pomysłów, pomijając standardowe rozwiązania. Wykorzystują materiały, które łączą w kontrastujący sposób uzyskując spektakularne efekty.

Wybór elewacji jest istotnym elementem, ponieważ decyduje o finalnym wyglądzie domu czy budynku. Łączenie kolorów to trend wpisujący się w czołówkę nowoczesnych aranżacji. W ostatnich czasach największą popularnością cieszy się naturalny kamień, szkoło oraz drewno. Połączenie wszystkich tych elementów powoduje, że nawet najprostsza bryła wygląda designersko.

Elewacja z piaskowca na miarę XXI wieku.

Ze względu na powrót do naturalności oraz ekologii wykorzystywane są materiały organiczne. Wszelkie połączenia kamieni, drewna, metali i szkła przyciągają wzrok i świetnie się sprawdzają. Kamień elewacyjny, jest atrakcyjny ze względu na dostępność bogatej gamy kolorów, wzorów a poza tym doskonale sprawdza się na fasadach budynków ze względu na trwałość i odporność na czynniki zewnętrzne. W zależności od preferencji, można wykorzystać np. piaskowiec na całej powierzchni budynku lub tylko na fragmentach budynku.

Piaskowiec Warszawa

W ostatnich latach piaskowiec zyskując coraz większą popularność a jego dystrybucja jest rozpowszechniona na cały kraj. Według ostatnich wytycznych w 2016 roku największa ilość piaskowca trafia do stolicy. Najwyższej jakości kamień naturalny jest dostępny nawet w centrum poprzez wykorzystaniu nowoczesnej formy transportu.  .

Dodaj komentarz