Dekoracje z kamienia naturalnego na ścianie

Gdzie kupić piaskowiec elewacyjny?
Październik 19, 2018

Urządzasz wnętrze a może znudziła ci się obecny kolor ścian? Potrzebujesz małej, dużej zmiany? Zobacz najnowszy trend jakim jest dekoracja z kamienia naturalnego na ścianie. Stosuje się go nie tylko na zewnątrz, ale również do aranżacji wnętrz.

Bez względu w jakim stylu mamy nasze pomieszczenie, możemy położyć kamień na ścianę. Jest one niezwykle uniwersalny. Pasuje zarówno do nowoczesnych wnętrz jak i w stylu rustykalnym. Istotne jest natomiast kolor, jaki dobierzemy. Musi on bowiem pasować do reszty naszego pomieszczenia.

Można położyć go na całą ścianę w salonie jako tło dla telewizora, dodając ozdobne oświetlenie. W sypialni doskonale sprawdzi się za łóżkiem. Chcesz nadać charakteru swoje kuchni? Połóż go tam, gdzie nie ma półek ani żadnego sprzętu. Doda charakteru temu pomieszczeniu. Jeśli lubisz skromne wnętrze, użyj go tylko tworząc tzw. wystawkę, np. w korytarzu czy salonie. Postaw fotel i gotowe.

 

Na rynku mamy wiele wzorów i kolorów naturalnego kamienia, który możemy użyć do dekoracji ścian. Tak naprawdę wszystko zależy od naszej inwencji twórczej. Zainspiruj się i stwórz własne, niepowtarzalne wnętrze!

Komentarze są wyłączone.